Euro
Deutsch
Suchen
Bild für Kategorie Czech Skipper Courses

Tschechische Skipperkurse

3 Items in Tabelle 4 Items in Tabelle Listenansicht

Theoriekurs - Führerschein "C"

Než se vydáte na moře, je dobré vědět, do čeho jdete. A znalosti, které načerpáte během výživného třídenního kurzu, se vám budou sakra hodit. Kurz je intenzivní a přitom zajímavý a důkladně připraví účastníky k úspěšnému složení teoretické zkoušky Ministerstva dopravy.

Praktisches Kurs für den Erwerb des Bootführerscheines "C"

Za týden na moři vás naučíme ovládat loď jako nikdo jiný. Nacvičíte manévry, získáte jistotu. A další zkušenosti už budete sbírat jako kapitán s průkazem C.

Prüfung für den Bootsführerschein - "C"

Máte za sebou Teorii? Pak věříme, že jste připraveni. Držíme vám palce a ahoj na moři!

Theoriekurs - Führerschein "B"

Velitel jachty mořské plavby (Yachtmaster offshore). Víkendový kurz vás komplexně připraví na zkoušku na stupeň B na Ministerstvu dopravy. Během kurzu se naučíte vést loď během delší non stop plavby, zvládnout výpočet přílivů a přílivových proudů v praxi a plout za obtížných meteorologických podmínek. Součástí kurzu je i důkladné opakování učiva kurzu na stupeň C.

Prüfung für den Bootsführerschein - "B"

Kapitánská zkouška probíhá 1 - 2 týdny po skončení kurzu a koná se pod dozorem Ministerstva dopravy. Zkušební komisaři jsou jmenovaní MD. Na zkoušce se nejprve počítá a vynáší do mapy navigační příklad a poté následuje ústní zkouška ze šesti předmětů.

Neuen Kurs hier hinzufügen

Have your yachting related products and services presented here. market.yachting.com is open platform for all reliable yachting vendors, service operators and providers. Let us know about your course, lecture, cruise, regatta or shop. Contact us for more details.
€0,00