Euro
Deutsch
Suchen

yachting°com

3 Items in Tabelle 4 Items in Tabelle Listenansicht

Theoriekurs - Führerschein "B"

Velitel jachty mořské plavby (Yachtmaster offshore). Víkendový kurz vás komplexně připraví na zkoušku na stupeň B na Ministerstvu dopravy. Během kurzu se naučíte vést loď během delší non stop plavby, zvládnout výpočet přílivů a přílivových proudů v praxi a plout za obtížných meteorologických podmínek. Součástí kurzu je i důkladné opakování učiva kurzu na stupeň C.

Theoriekurs - Führerschein "C"

Než se vydáte na moře, je dobré vědět, do čeho jdete. A znalosti, které načerpáte během výživného třídenního kurzu, se vám budou sakra hodit. Kurz je intenzivní a přitom zajímavý a důkladně připraví účastníky k úspěšnému složení teoretické zkoušky Ministerstva dopravy.

Praktisches Kurs für den Erwerb des Bootführerscheines "C"

Za týden na moři vás naučíme ovládat loď jako nikdo jiný. Nacvičíte manévry, získáte jistotu. A další zkušenosti už budete sbírat jako kapitán s průkazem C.

Prüfung für den Bootsführerschein - "B"

Kapitánská zkouška probíhá 1 - 2 týdny po skončení kurzu a koná se pod dozorem Ministerstva dopravy. Zkušební komisaři jsou jmenovaní MD. Na zkoušce se nejprve počítá a vynáší do mapy navigační příklad a poté následuje ústní zkouška ze šesti předmětů.

Prüfung für den Bootsführerschein - "C"

Máte za sebou Teorii? Pak věříme, že jste připraveni. Držíme vám palce a ahoj na moři!

Astronavigation - Grundtheorie und praktische Anwendung

Czech description: V dnešní době její význam ve světě GPS ustoupil do pozadí, ale každý jachtař, toužící plout na volném moři anebo oceánu, by měl zvládnout alespoň základní astronavigaci.
€39,00

Meteorologie: Wettervorhersage und Ressourcenanalyse

Přednáška zaměřená na detaily tlakové níže a výše z hlediska jachtingu a analýzu zdrojů informací o počasí.
€39,00

Meteorologie an den Küsten und das Segelminimum

Návod jak si vytvořit vlastní předpověď větru a zásady (detaily) pobřežní plavby.
€39,00

Unfälle auf See

Zajímá vás, co vše se může na moři stát? Chcete vědět, jak nehodám na moři předcházet? V tom případě je naše přednáška určená právě pro vás.

Schottland - Abenteuerkreuzfahrt, 16.5. - 26.5.2020

Czech description: Objevte ostrovní říši západního Skotska a zažijte jachting podél vnějších Hebrid s divukrásnými a hlubokými fjordy.
€799,50