Euro
English
Search

yachting°com

3 Items in Grid 4 Items in Grid List

Theory course - Czech Skipper License B

Velitel jachty mořské plavby (Yachtmaster offshore). Víkendový kurz vás komplexně připraví na zkoušku na stupeň B na Ministerstvu dopravy. Během kurzu se naučíte vést loď během delší non stop plavby, zvládnout výpočet přílivů a přílivových proudů v praxi a plout za obtížných meteorologických podmínek. Součástí kurzu je i důkladné opakování učiva kurzu na stupeň C.

Theory course - Czech Skipper License C

Než se vydáte na moře, je dobré vědět, do čeho jdete. A znalosti, které načerpáte během výživného třídenního kurzu, se vám budou sakra hodit. Kurz je intenzivní a přitom zajímavý a důkladně připraví účastníky k úspěšnému složení teoretické zkoušky Ministerstva dopravy.

Practical course - Czech Skipper License C

Za týden na moři vás naučíme ovládat loď jako nikdo jiný. Nacvičíte manévry, získáte jistotu. A další zkušenosti už budete sbírat jako kapitán s průkazem C.

Czech Skipper License B Exams

Kapitánská zkouška probíhá 1 - 2 týdny po skončení kurzu a koná se pod dozorem Ministerstva dopravy. Zkušební komisaři jsou jmenovaní MD. Na zkoušce se nejprve počítá a vynáší do mapy navigační příklad a poté následuje ústní zkouška ze šesti předmětů.

Czech Skipper License C Exams

Máte za sebou Teorii? Pak věříme, že jste připraveni. Držíme vám palce a ahoj na moři!

Astronavigation - Basic theory and measuring

Czech description: V dnešní době její význam ve světě GPS ustoupil do pozadí, ale každý jachtař, toužící plout na volném moři anebo oceánu, by měl zvládnout alespoň základní astronavigaci.
€39.00

Meteorology - Marine meteorology and resource analysis

Přednáška zaměřená na detaily tlakové níže a výše z hlediska jachtingu a analýzu zdrojů informací o počasí.
€39.00

Meteorology - Coastal meteorology and sailing minimum

Návod jak si vytvořit vlastní předpověď větru a zásady (detaily) pobřežní plavby.
€39.00

Sailing accidents

Zajímá vás, co vše se může na moři stát? Chcete vědět, jak nehodám na moři předcházet? V tom případě je naše přednáška určená právě pro vás.

Scotland, Adventure Cruise, 16.5. - 26.5.2020

Czech description: Objevte ostrovní říši západního Skotska a zažijte jachting podél vnějších Hebrid s divukrásnými a hlubokými fjordy.
€799.50